Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
743
743

Дніпрянина, який оголосив себе президентом, відправили за ґрати

Дніпрянина, який оголосив себе президентом, відправили за ґрати

За матеріалами СБУ до реального терміну ув’язнення засуджено лідера фейкового «народовладдя», який оголосив себе президентом та сформував тіньовий уряд, повідомляє управління СБ України у Дніпропетровській області, передає Nikopolnews.

В СБУ нагадують, що лідера антидержавної організації так званого «народовладдя» було викрито у Дніпрі на публічних закликах до повалення конституційного ладу України. Зловмисник, вважаючи нелегітимними діючі органи державної влади, закликав громадян України замінити їх новоствореними. У тому числі не виключав й варіант насильницького повалення влади.

«Легітимний президент» збирав однодумців у лавах «всеукраїнського національного конгресу» і разом з ними формував тіньовий уряд. Діючі державні органи були визнані «терористичними структурами».

СБУ викрила антидержавного діяча, і за рішенням суду у 2022 році його було засуджено за ст. 109 (дії спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) Кримінального кодексу України до 3 трьох років позбавлення волі з іспитовим терміном в один рік.

Але навіть можливість потрапити за грати не зупинила лідера псевдонародовладдя, і він продовжив свою деструктивну діяльність проти України. Постійне спілкування із «соратниками» надихало його на дотримання попереднього антидержавного курсу. Він активізував  антиукраїнську та сепаратистську агітацію в інтернетпросторі, яка використовувалась ворогом  під час війни у пропагандистських сюжетах та статтях «рупорів кремля».

За поданням Служби безпеки України, на підставі зібраної доказової бази, судом скасовано випробувальний термін деструктивному елементу.

Дніпрянина, який оголосив себе президентом, відправили за ґрати

Співробітниками СБУ спільно з Національною поліцією зловмисника затримано у Києві та супроводжено до місця відбування покарання. Найближчі декілька років він проведе за гратами.

Раніше ми повідомляли:

Також читайте:

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×