Дніпропетровщина перейшла до помаранчевої зони

Не встигла Дніпропетровщина опинитися разом з усією  Україною у жовтій карантинній зоні, як в той же день, тобто сьогодні, 23 вересня перейшла до більш жорсткої помаранчевої, передає Nikopolnews, посилаючись на Дніпропетровську обласну раду.

Відповідне рішення прийняли сьогодні на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

«Протягом останньої доби маємо 456 нових хворих. Найбільша кількість нових недужих – у Дніпрі, Кривому Розі та Кам’янському. Також на Дніпропетровщині фіксується зростання динаміки рівня госпіталізацій. Цей показник не повинен перевищувати 50%, нині ж він становить 63,5%. Те, як розгортатимуться події далі – залежить від кожного жителя Дніпра та області: вкотре нагадую людям про важливість дотримання всіх карантинних правил. Носіть маски, не забувайте про антисептики та дотримуйтеся необхідної дистанції в громадських місцях» – сказав голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Зазначається, що у «помаранчевій» зоні застосовуються обмеження «жовтого» рівня. Утім додаткові обмеження на свій розсуд може вводити місцева влада.

 

 

 

To Top