Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
753
753

Довічне отримали 4 мешканців Дніпропетровщини, які вбивали за житло

Довічне отримали 4 мешканців Дніпропетровщини, які вбивали за житло

Довічне позбавлення волі учасникам злочинної організації, які  привласнювали нерухомість та вбивали власників житла – на Дніпропетровщині прокурори відстояли вирок в апеляції.

Про це Nikopolnews повідомляє з посиланням на прокуратуру.

Прокурори Дніпропетровської обласної прокуратури відстояли у суді апеляційної інстанції вирок суду першої інстанції у вигляді довічного позбавлення волі з конфіскацією усього належного майна чотирьом учасникам злочинної організації.

Їх визнали винними в умисних вбивствах, незаконному позбавленні волі і викраденні людей, розбої, вимаганні, шахрайстві, створенні злочинної організації, підробленні документів (ч. 2 ст. 115, ч. 3 ст. 146, ч. 4 ст. 187, ч. 4 ст. 189, ч. 4 ст. 190, ч. 1 ст. 255, ч. 2, 3 ст. 358 КК України).

Прокурори у суді довели, що діючий на той час адвокат, залучивши спільників, упродовж трьох років незаконно заволодівали квартирами і домоволодіннями у м. Дніпро, Кам’янському та Дніпровському районах.

До кожної «справи» учасники злочинної організації ретельно готувалися. Підшуковували жертв, зокрема людей похилого віку, стежили та збирали про них інформацію.

Щоб змусити власників житла переписати на них нерухомість, засуджені вводили потерпілих в оману, погрожували їм фізичним насильством, залякували, викрадали і незаконно позбавляли волі.

Для приховання протиправної діяльності учасники організації вбили 9 потерпілих.

Після цього на підставі підроблених документів нерухомість продавали. Отримані від продажу кошти розподіляли між собою.

У такий спосіб підсудні заволоділи 11-ма об’єктами нерухомості на загальну суму 8 млн грн.

У судовому засіданні вони не визнали свою вину.

Зараз вирок вже набрав законної сили.

Ще новини Дніпропетровщини: На Дніпропетровщині судитимуть 11 учасників злочинної організації, які ошукали громадян Латвії

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×