ФОТО – Новонародженому видалили кілограмову пухлину – унікальна операція пройшла у Дніпрі

У Дніпропетровській обласній дитячій лікарні 23 березня провели унікальну операцію: новонародженій дитині видалили пухлину вагою 1130 грам! Про це Nikopolnews повідомляє, посилаючись на сторінку лікарні у Фейсбуці.

Працювала команда хірургів за участі іноземних спеціалістів.

Проведено оперативне лікування з видалення крижово-куприковоï тератоми немовляті віком 2 тижні. Дитину по лініï санавіаціï евакуювали з Донеччини до Дніпра.

Лікування проводилось мультидисциплінарною командою фахівців відділень інтенсивної терапії новонароджених та реконструктивної хірургії під керівництвом Дениса Суркова та Олександра Гладкого.

До складу бригади хірургів увійшов відомий європейський фахівець з реконструктивної та пластичної хірургії Хакан Агир (Туреччина). Його співпраця з лікарнею проходить в межах проекту «Підвищення кваліфікації українських лікарів», за підтримки благодійного фонду Kiddo та голови Опікунської ради лікарні Анны Ермолаевой.

Перед початком лікування разом з пухлиною дитина важила 2700г, а вага самоï пухлини склала 1130г! Операція пройшла успішно, і оскільки це утворення є доброякісним, то дитина, позбувшись його, повністю здорова!

 

To Top