Компанії з Дніпра постачали військові товари РФ

У Дніпрі виявили низку підприємств, які незаконно постачали товари військового призначення до Російської Федерації. Про це повідомили в пресслужбі обласної прокуратури, передає Nikopolnews.

«Задіяні у схемі підприємства у Дніпрі вигравали тендери від Міністерства внутрішніх справ та Федеральної служби охорони РФ і торгували з країною-агресором в обхід діючого законодавства», – йдеться в повідомленні.

За попередніми даними, організатором було підприємство – виробник запчастин для транспортних засобів. В експортній документації воно приховувало, що його продукція належить до товарів військового призначення.

На підприємстві вилучили понад тисячу одиниць готової продукції, виробниче обладнання, документацію тощо.

Скільки підприємств підозрюються в участі в цій схемі та яку саме продукцію вони постачали, у прокуратурі не уточнюють.

Кримінальне провадження відкрили за ч.3 ст.110-2 Кримінального кодексу України (фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України). Вона передбачає покарання – позбавлення волі на строк від шести до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

УПС! Підрядник, який мав ремонтувати дорогу Нікополь-Дніпро, зник (відео)

У Нікополі виявили підпільні рибні цехи: вилучено 5 тон продукції (фото)

To Top