Ворог атакував Нікополь і район, Павлоград та Синельниківщину. Загиблих і постраждалих немає.
Повідомляє Nikopolnews з посиланням на очільників області і міського голову Олександра Саюка.
Нікополь і район
По Нікопольщині агресор бив FPV-дронами та артилерією. Потерпали Нікополь, Марганецька, Мирівська, Червоногригорівська громади. Горіла суха трава.
Безпекова ситуація у Нікополі
Починаючи з вечора ворог 5 разів атакував місто дронами-камікадзе та бив зі ствольної артилерії. Внаслідок обстрілу сталося займання сухої трави.
Якщо вам потрібна допомога, будь ласка, звертайтесь на гарячу лінію міської ради:
- 0 800 504 105 цілодобово,
- 068 495 25 84 цілодобово,
- 0566 69 60 61 цілодобово.
«Вітаю з Днем Державного Прапора України! Він об’єднує нас у любові до Батьківщини та вірі в її майбутнє. Нехай наш прапор завжди буде символом сили, гідності й свободи.Тримаймось, ми разом! Все буде Україна!», – додав мер міста.
Павлоград
Вночі на Дніпропетровщині працювали сили ППО. Вони збили 3 ворожі безпілотники, повідомили в ПвК. Через влучання БпЛА по Покровській громаді Синельниківського району виникла пожежа.
Синельниківщина
Гучно було у Синельниківському районі. Ворожа армія вдарила по Межівській та Покровській громадах безпілотниками. Сталася пожежа. По Маломихайлівській громаді гатили КАБами.
Ще новини Дніпропетровщини:Пошкоджені приватні будинки, гараж та інфраструктура: ворог атакував Нікополь і район, Синельниківщину, а також Павлоград