Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
94
94

На Дніпропетровщині майже 2 тисячі переселенців знайшли роботу через службу зайнятості

qehpnp6i4ezgsqirshtkkbpmsgvhxeco

На Дніпропетровщині майже 2 тисячі переселенців знайшли роботу через службу зайнятості. Про це розповіли в ОВА, передає Nikopolnews.

У 2023 році через службу зайнятості області працевлаштувалися майже 2 тис внутрішньо переміщених осіб. Здебільшого у сферу торгівлі, освітні та медичні заклади. А ще – промислові і сільськогосподарські підприємства. Аби переселенці самореалізувалися та визначилися зі справою, яка до душі, в регіоні проводять інформаційну кампанію.

«Аби допомогти переселенцям працевлаштуватися, проводимо інформаційну кампанію «Робота для ВПО: ти потрібен». Це ініціатива Мінреінтеграції. Втілюємо її спільно з ОВА За нею пропонуємо людям, які знайшли прихисток в регіоні, інформаційно-консультаційні послуги. Це індивідуальне планування пошуку роботи та вибір підходящої справи», розповіла заступник начальника відділу сприяння зайнятості Обласного центру зайнятості Тетяна Лапіна.

На Дніпропетровщині майже 2 тисячі переселенців знайшли роботу через службу зайнятості

ФОТО1

Для переселенців доступні навчання й проходження курсів з підвищення кваліфікації. Розкажуть фахівці і про можливість отримання коштів на започаткування чи розвиток власної справи.

«Для цього можна звернутися до нас онлайн – через «Дію» чи персональний кабінет на сайті державної служби зайнятості. Або особисто. При собі необхідно мати паспорт, трудову книжку, код платника податків, документ про освіту і військовий квиток. А ще – довідку про отримання статусу ВПО. Вона, до речі, дозволяє зареєструватися у центрі зайнятості за відсутності всіх інших документів», додалаТетяна Лапіна.

З початку року через Службу роботу знайшли вже майже 2 тис переселенців. Ще 14 отримали гранти за програмою «єРобота».

To Top
Ще новини ⬇
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×