Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
79
79

Де на Дніпропетровщині можна пройти реабілітацію (відео)

Де на Дніпропетровщині можна пройти реабілітацію (відео)

В ОВА розповіли, де на Дніпропетровщині можна пройти реабілітацію. Як стаціонарну, так і амбулаторну, передає Nikopolnews.

«Дніпропетровщина, як і вся країна, створює умови для надання реабілітаційних послуг. Ефективних та безоплатних. Спеціалізовані відділення працюють у закладах спроможної мережі. Вже зараз амбулаторно відновитися можна у 13 надкластерних та кластерних лікарнях. Стаціонарно – в одинадцятьох. Одночасно там здатні прийняти понад 350 людей», розповів Володимир Орлов

Реабілітуватися вже зараз можна в обласних, міських і деяких районних закладах. У них відновлюють психологічно. А також після травм спинного та головного мозку, пошкоджень скелету, ампутацій і опіків.

«Реабілітація – це не пасивні фізіотерапевтичні процедури. Це щоденна робота пацієнта та цілої мультидисциплінарної команди. До неї входять лікар фізичної та реабілітаційної медицини, ерготерапевт, логопед, психолог. Вони вивчають проблему людини, яка звернулася до них по допомогу, її цілі та потреби. Після складають індивідуальний план відновлення і слідують йому», додав перший заступник начальника ОВА.

Де на Дніпропетровщині можна пройти реабілітацію: відео

Де на Дніпропетровщині можна пройти реабілітацію (відео)

Стаціонарна та амбулаторна реабілітація за одним напрямком триває мінімум 14 днів. Кожен пацієнт може пройти від 2 до 8 курсів відновлення протягом року.

«Для цього необхідне електронне направлення. Його формує лікуючий лікар. Він може й порадити заклад, до якого звернутися. Втім, остаточний вибір за пацієнтом», додав Володимир Орлов.

Про підходящий для себе заклад людина може дізнатися на сайті НСЗУ або звернувшись до контакт-центру за номером 16-77

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×