На Дніпропетровщині відбулася Рада оборони області. На ній говорили про підготовку до опалювального сезону, евакуацію з Синельниківщини і зведення фортифікацій.
Про це повідомив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак, передає Nikopolnews.
«Готовність до опалювального сезону у переліку питань, які виникли на Раді оборони. Бо бачимо, що коїть ворог. Б’є по критичній інфраструктурі. Намагається залишити людей без світла та тепла», йдеться у повідомленні.
Сергій Лисак попросив ше раз відповідальних переглянути потреби Пунктів незламності. Можливо, є наявність додаткового їх оснащення. Лікарні, школи, соціальні заклади мають перевірити справність усіх альтернативних джерел живлення. Щоб за будь-які необхідні були у всеозброєнні.
На засіданні поговорили з головами громад Синельниківщини, де продовжується евакуація людей. Паралельно триває відновлення мережі, яку понівечив ворог. Триває пошук можливостей, ади фахівці безпечно могли працювати на місцях.
«Звітували й ті, хто зводить фортифікації. Зупинилися на ході мобілізації та запитах війська. Вдячність кожному, хто викладається, аби захистити Дніпропетровщину та її мешканців», додав Сергій Лисак.
На Дніпропетровщині відбулася Рада оборони області: фото
Ще новини Дніпропетровщини: Двоє загиблих на Нікопольщині рятувальників відзначені державними нагородами (фото)