9 квітня Кривий Ріг відвідали надзвичайні та поважні посли з різних країн світу. Вони говорили про виклики, повʼязані з війною. Про ті злочини, які вчиняє ворог, та їх наслідки.
Про це розповів начальник Дніпро ОВА Сергій Лисак, передає Nikopolnews.
«Сильний сигнал підтримки. Сьогодні у Кривому Розі Надзвичайні і Повноважні посли десятків держав світу. А ще – представники місії України, й агентства ООН та ЄС», – пише Сергій Лисак.
За понад три роки великої війни Дніпропетровщина пережила 12 тисяч російських обстрілів. Ворог гатить по мирним містам і селам. Вбиває людей і дітей. За цей час від російських обстрілів загинуло 515 жителів області. Понад 3 тисячі отримали поранення.
На місці трагедії вшанували у Кривому Розі, надзвичайні і поважні посли вшанували памʼять загиблих від ракетного удару 4 квітня. Оглянули дипломати й місця інших російських атак.
«Доки у Кривому Розі прощаються із дітьми. Доки країна оплакує їх. Разом з партнерами маємо діяти, аби спинити росію. Покарати за кожне загублене життя. Вибороти справедливий мир», – додав начальник ОВА.
Кривий Ріг відвідали надзвичайні та поважні посли з різних країн світу: фото
Ще новини Дніпропетровщини: Дуже багато загиблих і поранених, серед них діти: Кривий Ріг атаковано балістикою 4 квітня – що відомо (відео)