Очільник обласної ради Микола Лукашук прокоментував війну в Ірані. Про цьому він згадав обстріли Нікопольщини.
Повідомляє Nikopolnews.
«Поки весь світ дивиться ефіри з Тегерана і репостить відео шахедів над Бурдж-Халіфою, сьогодні КАБ прилетів по прифронтовому селу в Покровській громаді Синельниківського району. Зруйновані житлові будинки. Поранений місцевий житель», пише Микола Лукашук.
Про обстріли Нікопольщини
В Шахтарському FPV-дрон влучив у рятувальника ДСНС. Вночі були дрони по Дніпру, удари по Нікопольському та Синельниківському районах.

Війна в Ірані за один день відсунула Україну на другий план світового інформаційного поля.
«Поки світ переключився, війна тут не припинялася. Уламок ракети чи шахеди в Дубаї моментально стають світовою новиною. КАБ по селу на Дніпропетровщині, на жаль, ні», зазначив очільник обласної ради.
Ще новини Дніпропетровщини: Як жити у Нікополі, вміти не переплутати ворону з дроном, мопед з шахедом, працювати на заводі і зібрати 2,6 млн для ЗСУ – відверте інтерв’ю з волонтеркою




