Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
153
153

Сергій Лисак очолює ДніпроОВА 100 днів: які результати

Сергій Лисак очолює ДніпроОВА

Вже 100 днів Сергій Лисак очолює ДніпроОВА. Про перші результати його роботи розповіли на сайті Дніпропетровської ОВА, передає Nikopolnews.

Свою роботу в області Сергій Лисак розпочав з об’їзду всіх районів. Започаткував прямий діалог з громадами та залучив їх до спільного вирішення нагальних питань. Пріоритетними напрямками визначив – оборонну, економічну та соціальну сфери. Ініціював розробку комплексної програми реабілітації військових, плану ремонту доріг та модернізації водоканалів.

«Стояти біля керма потужного регіону – це велика відповідальність. І я вдячний Президентові за таку довіру. Це прифронтова область, а тому головний акцент на обороноздатності. На постійному зв’язку знаходжуся з військовими і правоохоронцями. Щоб укріпити захист територій, виділяємо додаткове фінансування. Допомагає й бізнес», говорить Сергій Лисак.

100 днів Сергій Лисак очолює ДніпроОВА: відео

100 днів Сергія Лисака на посаді начальника Дніпропетровської ОВА100 днів Сергія Лисака на посаді начальника Дніпропетровської ОВА

Додаткові інвестиції в обороноздатність стали можливі завдяки перевиконанню обласного бюджету. У 2023-му до нього надійшло понад 15,5 млрд грн. Сума більша за план на 15%.

«Поза увагою не залишаємо і мешканців регіону. Їм вчасно нараховують всі соцвиплати. Підтримуємо й тих, хто постраждав від війни. Більше ста родин загиблих цивільних вже отримали по 300 тис грн. Понад 110 млн грн спрямували людям, чиї домівки були зруйновані ворожими ракетами. Мова про павлоградців, мешканців потрощеної у Дніпрі багатоповерхівки та Червоногригорівської громади», розповів Сергій Лисак.


Сергій Лисак очолює ДніпроОВА

Він ініціював розробку комплексної програми реабілітації військових. Визначили п’ять медичних закладів, які увійдуть до цієї мережі. На їхню реконструкцію вже виділили понад 192 млн грн.

«Оборонці платять дуже велику ціну за наш спокій. Ми маємо зробити все можливе, аби відновити їх фізично і психологічно. А щоб військові та їхні рідні не мали проблем з документами – працюємо над комплексною програмою «Я – ветеран». Дбаємо й про якісну медицину для цивільних. Завершили ремонт лікарні у Павлограді. Відкрили амбулаторії у Глеюватці та Сурсько-Литовському. Поповнили автопарк екстренки на 42 машини».

Сергій Лисак очолює ДніпроОВА

Сергій Лисак очолює ДніпроОВА

 

Опікуються й тими, хто, тікаючи від війни, знайшов прихисток у нашому регіоні. За сто днів переселенцям виплатили допомоги у понад 3,5 млрд грн. Нагальні ж питання на місцях віднині вирішують у тісній співпраці області, районів, громад. Таку традицію започаткував Сергій Лисак.

«Автошляхи Дніпропетровщини потребують ремонту. Водоканали – реконструкції. Це великі кошти тільки для обласного бюджету. Але, співфінансуючи проєкти, ми зробимо більше, – пояснив очільник регіону. – Тому створили робочі групи. До них увійшли керівники профільних підприємств, районів і громад. Затвердили перші проєкти. Разом працюємо на результат», додав Сергій Лисак.

Взаємодіє новий керівник Дніпропетровщини і з міжнародними партнерами. Провів вже 19 зустрічей, зокрема, з представниками Чехії, Німеччини, Франції, Швеції та США. Вони допомагають не тільки з гуманітаркою для людей. А й забезпечують регіон генераторами і гаджетами для шкіл. Надають й Starlink для Пунктів незламності.

Сергій Лисак очолює ДніпроОВА

Сергій Лисак очолює ДніпроОВА

Сергій Лисак очолює ДніпроОВА

Сергій Лисак очолює ДніпроОВА

Активізували в області і патріотичне виховання. В режимі офлайн запустили Всеукраїнську військово-патріотичну гру Сокіл/Джура-2023. До неї долучилося понад 500 учнів профтехів, коледжів і ліцеїв. Нині вони загартовуються фізично, оволодівають мистецтвом ведення бою та вчаться розпізнавати вибухонебезпечні предмети. У червні змагатимуться за перше місце. Переможці долучаться до всеукраїнського етапу.

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×