46
46

Спортсменка з Дніпропетровщини завоювала «срібло» на Чемпіонаті Європи з академічного веслування

Спортсменка з Дніпропетровщини  завоювала «срібло» на Чемпіонаті Європи з академічного веслування

Спортсменка з Дніпропетровщини Анастасія Коженкова завоювала «срібло» на Чемпіонаті Європи з академічного веслування. Змагання проходять з 25 по 28 квітня в Угорщині.

Про це повідомив очільник обласної ради Микола Лукашук, передає Nikopolnews.

Спортсменка школи вищої спортивної майстерності Дніпропетровської обласної ради у складі четвірки парної виборола срібну медаль. Анастасія фінішувала у фіналі з часом 6.43.02 і посіла на Чемпіонаті 2 місце.

«Вітаю Анастасію, весь тренерський склад та обласну федерацію академічного веслування з високим результатом!», додав Микола Лукашук.

Спортсменка з Дніпропетровщини завоювала «срібло» на Чемпіонаті Європи з академічного веслування

photo 2024 04 27 16 19 31

Новини Нікополя і області: Гирьовики з Нікопольщини здобули призові місця на обласному Чемпіонаті (фото)