Допомога українцям
185
185

5 поранених, пошкоджені будинки і культова споруда: ворог атакував Нікополь та район, а також Синельниківщину (фото)

Нікополь та район 5

Ворог атакував Нікополь та район, а також Синельниківщину. Є поранені.

Про це Nikopolnews повідомляє з посиланням на очільників області, начальника РВА Івана Базилюка і  міського голову Нікополя Олександра Саюка.

Нікополь та район

Ворог атакував район артилерією й дронами. Цілили по Нікополю, Марганецькій, Червоногригорівській та Покровській сільській громадах. У Мирівській громаді постраждав чоловік.

Пошкоджені 3 приватні будинки, 2 господарські споруди, газогін та лінія електропередачі.

Ситуація у Нікополі

Вдень Нікополь росіяни обстрілювали  дронами-камікадзе та тричі  вдарили зі ствольної артилерії. Минулось без поранених та загиблих. Пошкоджено приватний житловий будинок, господарчу споруду, паркан. Інформація уточнюється.

Якщо вам потрібна допомога, будь ласка, звертайтесь на гарячу лінію міської ради:

  • 0 800 504 105 цілодобово
  • 068 495 25 84 цілодобово (є Viber, WhatsApp)
  • 0566 69 60 61 цілодобово

Під час повітряної тривоги негайно прямуйте до укриття!

Комунальні служби у Нікополі продовжують усувати наслідки обстрілів, допомагають людям.

«Хочу побажати доброго вечора, спокійної ночі. Тримаймось, ми разом! Все буде Україна!», – додав мер міста.

Синельниківщина

На Синельниківщині росіяни поцілили по Васильківській громаді. Понівечені адмінбудівля, культова споруда, багатоквартирні та приватні будинки. Поранень дістали четверо людей.

Нікополь та район

Нікополь та район 2

Нікополь та район 3

Нікополь та район 4

Нікополь та район 6

Нікополь та район 7

Ще новини Дніпропетровщини: 8 поранених і багато руйнувань: ворог атакував Нікопольщину, Дніпро, Криворіжжя і Синельниківщину (фото)

To Top
Пошук
e-mail
Важливі
Новини
Lite
Отримати допомогу
Радіо