На Дніпропетровщині перевірять автоперевізників

У Дніпропетровській області перевірять автомобільних перевізників, передає Nikopolnews, посилаючись на Дніпро ОДА.

Контролери перевірять, зокрема, чи чи дотримуються транспортники правил і безпеки перевезень. Про це повідомили в управлінні взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи облдержадміністрації.

«Перевезення мають бути безпечними та комфортними. Чи дотримуються перевізники правил руху та умов договорів – перевірять спеціальні мобільні групи упродовж червня-липня. Рейди – частина місячника «Автобус-2021»,– сказали в управлінні.

До складу мобільних груп увійдуть представники Укртрансбезпеки та Патрульної поліції. Перевірятимуть документи, укомплектованість аптечок, наявність засобів безпеки у салоні. Звертатимуть увагу на технічний стан автівок.

Слідкуватимуть, чи проводиться перед рейсами медогляд водіїв та техогляд автобусів. Чи дотримуються шофери режиму праці і відпочинку.

«Перевірятимемо пасажирські та вантажні перевезення. На порушників складатимемо акти, які розглядатиме спеціальна комісія. За недотримання правил можуть накласти штраф або усунути від роботи», – сказав начальник Придніпровського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки В’ячеслав Бичков.

В ОДА зазначають, що на Дніпропетровщині – 347 приміських та міжміських маршрутів.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

4,4 тисячі ДТП сталося на Дніпропетровщині з початку року

To Top