Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
659
659

На Дніпропетровщині викрили НПЗ, який виготовляв фальсифіковане пальне

На Дніпропетровщині викрили НПЗ, який виготовляв фальсифіковане пальне

На Дніпропетровщині викрили НПЗ (нафтопереробний завод), який виготовляв фальсифіковане пальне. Про це повідомляє Бюро економічної безпеки України, передає Nikopolnews.

Детективи Бюро економічної безпеки України встановили, що у Дніпропетровській області на потужностях НПЗ, який раніше мав відповідні ліцензії, продовжує працювати підпільне виробництво пального без жодних дозвільних документів.

Фальсифікат низької якості продавали через мережу власних автозаправних станцій без ліцензії, будь-яких дозвільних документів та відповідного обліку.

Детективи Бюро економічної безпеки України зафіксували повний цикл незаконного виготовлення пального. Його, відповідно до технічної документації, могли виробляти до 150-200 тонн на добу.

Обшуки на заводі тривали впродовж тижня. В результаті співробітники БЕБ вилучили бензин й дизпаливо вартістю близько 2 млн грн, обладнання та автомобіль, на якому транспортувалось пальне.

На Дніпропетровщині викрили НПЗ, який виготовляв фальсифіковане пальне

Вилучені пально-мастильні матеріали направлені на судову експертизу.

Слідчі дії тривають, встановлюється повне коло осіб причетних до незаконної діяльності.

Досудове розслідування за ч. ч. 1, 2 ст. 204 Кримінального кодексу України «Незаконне виготовлення, зберігання, збут та транспортування з метою збуту підакцизних товарів» триває.

Процесуальне керівництво здійснюють прокурори Офісу Генерального прокурора.

Ще новини Дніпропетровщини: На Дніпропетровщині ліквідували незаконну мережу збуту тютюнових виробів та алкогольних напоїв (фото)

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×