На Дніпропетровщині чоловік застряг у паркані

З якими тільки ситуаціями не доводиться стикатися у своїй роботі МНС-никам. Крім того, що вони виїжджають на пожежі та ДТП, ці мужні люди також знімають з високих дерев котиків, витягають з ям собак, кіз, свиней і навіть корів, звільняють із зачинених квартир стареньких і маленьких, а іноді бувають і ситуації, які можна назвати курйозними.

Хоча, звісно, не було смішно чоловіку, який застряг у паркані. На допомогу бідоласі прийшли рятувальники, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на ГУ ДСНС у Дніпропетровській області.

5-го травня о 19:14 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що на вулиці Переїздній міста П’ятихатки чоловік намагався пролізти через конструкцію металевого паркану та застряг.

Рятувальники чергового караулу 54-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, прибувши на місце події, встановили, що чоловік застряг в металевій конструкції паркану та не може самостійно звільнитись.

Надзвичайники за допомогою гідравлічного інструменту частково розрізали конструкцію паркану та звільнили постраждалого. Чоловік цілий та неушкоджений продовжив свій маршрут.

На допомогу було залучено 4 співробітники особового складу та 1 одиниця техніки Головного управління ДСНС України в області.

To Top