На Дніпропетровщині театр купив один пиріжок через Прозоро

Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки, розташований в місті Кам’янське на Дніпропетровщині, здійснив купівлю 1 (одного) пиріжка у ТОВ “АТБ” через систему Прозоро. Такою цікавою новиною поділилося видання Дніпро вечірній.

Nikopolnews, аби перевірити інформацію, зайшов на сайт державних закупівель і переконався, що така покупка дійсно проводилася.

Пропозиція замовника була розміщена на Прозоро 5 лютого 2021 року, і отримати бажане він хотів в той же день. В умовах, на жаль, не сказано, яку начинку пиріжка бажає замовник. Зазначено лише, що вага товару – 80 грам.

В результаті була проведена так звана “покупка без використання електронної системи” – тобто торги не проводились. З продавцем уклали договір. Вартість пиріжка становила 8 гривень.

Ситуація для багатьох бухгалтерів дивна. Але як бути, якщо готівки в касі немає, а купівлю, нехай навіть на 8 грн., хочеться провести за рахунок підприємства, – зазначає Дніпро вечірній.

Також видання інформує, що цей випадок не поодинокий в Україні. У минулому році Палац культури в Бердичеві подібним чином купив 2 пакета “БМВ” за 8 грн. кожен. Тоді представники Прозоро пояснили, що згідно із законом, всі держструктури зобов’язані звітувати про свої витрати — від однієї копійки.

To Top