Обережно! В магазинах Дніпропетровщини може продаватися небезпечний сир

На прилавки магазинів Дніпропетровщини потрапив небезпечний сир, вироблений у Польщі. У продукті, який надійшов з ЄС, виявили несанкціоновану харчову добавку – E410 (камедь ріжкового дерева). Дана добавка застосовується в основному в якості емульгатора або стабілізатора, але в Україні вона не санкціонована, повідомляє, посилаючись на ГУ Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області, видання 056, передає Nikopolnews.

Дерпроджспоживслужба інформує про надходження інформаційного повідомлення від державної служби України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів про отримане за системою швидкого оповіщення, щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) щодо виявлення несанкціонованої речовини добавки-стабілізатори в м’якому сирі. Сир експортувався з Польщі (виробник: BEL POLSKA Sp. zoo, Poland) в Україну (одержувач ТОВ «Укрлогистика», вул. В’ячеслава Чорновола, 46А, р. Вишневе, Київська область, 08133).

Головне управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області попереджає про можливість обороту та реалізації вищезгаданої продукції на території області.

«При виявленні даного продукту у продажу терміново повідомляти Головне управління Держпродспоживслужби у Дніпропетровській області за телефоном (099) 723-16-99. Також повідомляємо операторам ринку, які здійснюють оборот вищезгаданої продукції, про необхідність вилучити її з обігу, а також в строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлене невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області», – написали у повідомленні прес-служба ГУ Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

На Дніпропетровщині смертність втричі перевищує народжуваність

80% мешканців Дніпропетровщини считают себе бідними: не вистачає 10 тисяч

На Дніпропетровщині жінка зламала «Дію» і набрала кредитів на сторонніх осіб

To Top