Помилилися адресою: силовики розгромили будинок в Дніпрі, побили господаря і вкрали $20 тис

Силовики розбили двері кувалдою і 45 хвилин тримали голого господаря під дулом автомата. Виявилося, вони увірвалися не в той будинок. Про цю резонансну подію Nikopolnews повідомляє, посилаючись на видання Фокус. Тепер за помилку заплатить держава з податків громадян.

Амур-Нижньодніпровський суд Дніпра призначив компенсацію в 1 мільйон гривень адвокату Олександру Пришедько після того, як в його будинок вдерся поліцейський спецназ. Відповідне рішення з’явилося в єдиному державному судовому реєстрі.

Суддя визнав дії правоохоронців незаконними і постановив виплатити чоловікові компенсацію за моральну шкоду за рахунок державного бюджету. У рішенні сказано, що 26 червня 2020 року вранці співробітники ГУ Національної поліції в Дніпропетровській області та Дніпровського відділу поліції ГУНП розбили відеокамеру у дворі, а потім увірвалися в будинок дніпрянина, не показавши посвідчень і не пояснивши причину.

“Витягнувши позивача з душової кімнати, вони кинули його голим на холодну підлогу і почали бити руками і ногами по голові та тулубу, спричинивши йому тілесні ушкодження. На підлозі в душовій кімнаті під прицілом автомата позивач пролежав приблизно 45 хв”, — повідомляється в документі.

На наступний день після обшуку власник будинку виявив, що з шухлядки в гардеробній кімнаті, розташованій на другому поверсі будинку, пропали 20 тисяч доларів. Він тут же звернувся в поліцію і подав заяву. Крім того, потерпілий два тижні відчував біль у ребрах і запаморочення.

В інтерв’ю “Фактам” Олександр Приходько розповів, що в день штурму його дружина і діти гостювали у родичів. Чоловік почув звуки розбитого скла, після цього у ванну увірвалися озброєні люди в масках.

“Двоє з них тут же повалили мене на підлогу і завдали кілька ударів. Я вдарився головою об підлогу. Був абсолютно голий і пролежав так 45 хвилин — мені не давали встати і не дозволяли навіть прикритися. Мені в потилицю впиралося дуло автомата, а на обличчя капала кров з руки спецназівця”, — поділився Олександр.

To Top