[:ru]От коронавируса умер руководитель 4-й горбольницы Днепра, депутат облсовета[:ua]Від коронавірусу помер керівник 4-ї міськлікарні Дніпра, депутат облради[:]

[:ru]В Днепре умер руководитель 4-й горбольницы, сообщает Nikopolnews, ссылаясь на днепровское издание «Наше Місто».

Генеральный директор 4-й городской больницы, депутат Днепропетровского облсовета Константин Чебанов умер сегодня, 17 марта. Об этом стало известно во время сессии облсовета.

Константин Чебанов долгое время сражался с коронавирусом. В реанимации находился с начала марта. Его состояние было очень тяжелым, на ИВЛ, в коме.

Константину Чебанову было 64 года. Его знают в городе как высококвалифицированного специалиста и прекрасного человека. Более 40 лет он посвятил медицине, из которых 18 руководил 4-й горбольницей. Кандидат медицинских наук, доцент.

В сентябре 2020 года на базе 4-й горбольницы Днепра открыли дополнительный центр для лечения коронавируса.[:ua]У Дніпрі помер керівник 4-ї міськлікарні, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на дніпровське видання «Наше Місто».

Генеральний директор 4-ї міської лікарні, депутат Дніпропетровської облради Костянтин Чебанов помер сьогодні, 17 березня. Про це стало відомо під час сесії облради.

Костянтин Чебанов довгий час боровся з коронавірусом. У реанімації знаходився з початку березня. Його стан був дуже важким, на ШВЛ, у комі.

Костянтину Чебанову було 64 роки. Його знають у місті як висококваліфікованого фахівця і прекрасну людину. Більше 40 років він присвятив медицині, з яких 18 керував 4-й міською лікарнею. Кандидат медичних наук, доцент.

У вересні 2020 року на базі 4 міської лікарні Дніпра відкрили додатковий опорний центр для лікування коронавірусу.[:]

To Top