Відбулося чергове засідання Ради оборони Дніпропетровщини. Озвучено основні теми.
Про це повідомив 30 квітня начальник ДніпроОВА Сергій Лисак, передає Nikopolnews.
На Раду оборони, за його словами, винесли найбільш нагальні для області безпекові питання.
А саме.
- Йшлося про примусову евакуацію із деяких сіл Синельниківського району. Затвердили склад Координаційного штабу, який опікуватиметься цим. Визначили й додаткову локацію, де зможемо розмістити людей.
- Торкнулися теми нарощування фонду укриттів. Особливо – у школах. Це пріоритет, і громадам слід враховувати його у своїх бюджетах.
На часі й збільшення пожежних команд на території області. Адже із потеплінням входимо у період підвищеного ризику загорянь в екосистемах. Маємо оперативно реагувати на них, – зазначив посадовець
Як і завжди, обговорили темпи мобілізації та будівництва фортифікаційних споруд.
Дякую представникам силового блоку, військовим, ДСНС, очільникам районів та всім, хто долучився, – написав Сергій Лисак
Відбулося чергове засідання Ради оборони Дніпропетровщини: фото
Ще новини Дніпропетровщини: Фахівці і техніка працюють над зведенням фортифікацій на Дніпропетровщині – Сергій Лисак