250 тисяч доларів за інформацію про уродженця Дніпропетровщини обіцяє ФБР

ФБР обіцяє 250 тисяч доларів за відомості про уродженця Дніпропетровської області, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на офіційний сайт ФБР.

Федеральне бюро розслідувань пропонує 250 тисяч доларів за інформацію про уродженця Дніпропетровської області, громадянина Російської Федерації, Костянтина Вікторовича Килимника, який звинувачується в шпигунстві і впливі на вибори в США.

Як повідомили на офіційній сторінці ФБР, 51-річний уродженець Кривого Рогу звинувачується у втечі від правосуддя і впливі на демократичні вибори в США.

Костянтин Вікторович Килимник розшукується ФБР за те, що приблизно в період з 23 лютого 2018 року по квітень 2018 року у Вашингтоні, округ Колумбія, і в інших місцях, він перешкодив здійсненню правосуддя і вступив у злочинну змову, метою якої було перешкоджання відправленню правосуддя.

В обвинувальному акті 2018 року, виданому Федеральним окружним судом США у Вашингтоні, округ Колумбія, стверджується, що Килимник свідомо і навмисно намагався нечесним шляхом переконати іншу особу діяти в його інтересах, щоб вплинути на зміст показань цієї особи, відтягнути надання свідчень цією особою, або зробити так, щоб ця особа не дала показань під час офіційних засідань.

Килимник працював і надавав послуги посередникам – українським і російським бізнесменам і політикам. Слідство також вважає, що Килимник, у якого, як свідчать дані ФБР, є зв’язки з російською розвідкою, надавав допомогу у реалізації багатомільйонної лобістської кампанії в США, яка проводилася за вказівкою українського уряду і, всупереч законам США, факт існування якої не був розкритий.

16 лютого 2018 р. Федеральний окружний суд США у Вашингтоні, округ Колумбія видав ордер на арешт Костянтина Вікторовича Килимника після того, як йому були пред’явлені звинувачення у вступ у злочинну змову з метою вчинення шахрайства проти США.

Якщо у вас є будь-яка інформація щодо цієї особи, і ви перебуваєте за межами США, просимо вас звернутися до найближчого посольство або консульства США. Якщо ви знаходитеся на території США, то будь ласка зв’яжіться з місцевим відділенням ФБР або зв’яжіться з ФБР за допомогою безкоштовної гарячої лінії за телефоном 1-800-CALL-FBI (1-800-225-5324). Ви також можете передати відому вам інформацію через веб-ресурс tips.fbi.gov., – повідомляється на сайті відомства.

To Top