У Дніпрі таксист «замурував» пасажира монтажною піною в його квартирі

У Дніпрі хлопець систематично обдурював таксистів, залишаючи їх без заробітку. Один з водіїв не витримав і помстився пасажиру-зайцю. Цю історію розповіло видання Наше місто, передає Nikopolnews.

Хлопця «замурували» у власній квартирі. Двері та замок залили монтажною піною. Як виявилося, зробив це один з водіїв таксі, якого до цього обдурив потерпілий. На дверях чоловік залишив записку — «Здача за таксі». Подробиці інциденту кореспонденту розповів Сергій Ковалевський, який звільняв “зайця” з “ув’язнення”.

За словами Сергія, на місце події його викликала мати хлопця. Син зрозумів, що «замурований» всередині квартири і попросив жінку приїхати, спробувати відкрити двері зовні. Однак замок і весь зазор між лудкою і дверима були залиті монтажною піною.

Як в результаті з’ясувалося, хлопець, не бажаючи платити за таксі, придумав хитру схему. Під’їхавши до будинку, він говорив водієві, що залишив гаманець в квартирі, і обіцяв через пару хвилин спуститися і распалиться з ним. В результаті не повертався, а вимикав телефон. Кожен раз хлопець вибирав нову службу таксі.

«Найяскравіший момент був, коли я відкрив двері. Мати почала лаяти і бити сина за ситуацію, яку він створив. Я не знаю, скільки разів хлопець проїхав на таксі безкоштовно. І заощадив він зрештою. Тому що в результаті довелося заплатити за виклик, новий замок і за роботу по його установці», — розповів чоловік.

Двері зрізати не довелося, але з замком Сергій працював кілька годин.

Фото – ілюстративне, з відкритих джерел

To Top