У Дніпрі судитимуть водія, який скоїв ДТП з тяжкими наслідками. Він рухався містом на шаленій швидкості.
Про це повідомляє поліція, передає Nikopolnews.
Слідчі Дніпра скерували до суду обвинувальний акт відносно водія, який допустив ДТП з тяжкими наслідками
ДТП сталася 19 жовтня 2025 року на вулиці Січеславська Набережна в центральній частині міста.
Рухався містом зі швидкістю 198 км/год

Під час руху водій автомобіля «AUDI S5 SPORTBACK» не обрав безпечної швидкості, а саме рухався 198 км/год, порушив правила дорожнього руху та не врахував дорожню обстановку. Унаслідок цього, він не впорався з керуванням, виїхав за межі проїзної частини та здійснив наїзд на бетонний стовп.
У результаті дорожньо-транспортної пригоди 34-річний пасажир автомобіля отримав тяжкі тілесні ушкодження.


У Дніпрі судитимуть водія
У межах кримінального провадження правоохоронці провели комплекс необхідних експертиз та зібрали доказову базу.
За результатами розслідування слідчі відділення з розслідування злочинів у сфері транспорту Дніпровського районного управління поліції № 1 за процесуального керівництва прокурорів Центральної окружної прокуратури міста Дніпра повідомили водію про підозру за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України.
Наразі обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.
Поліція закликає водіїв бути відповідальними на дорозі. Дотримання швидкісного режиму та правил дорожнього руху — це не формальність, а запорука безпеки кожного учасника дорожнього руху.
Ще новини Дніпропетровщини: ДТП у Нікополі з постраждалою: водію, який збив жінку, повідомили про підозру




