Січеславська

Ситуація на Дніпропетровщині 22 березня станом на ранок

Ситуація на Дніпропетровщині 22 березня станом на ранок

Якою є ситуація на Дніпропетровщині 22 березня станом на ранок, Nikopolnews повідомляє, посилаючись на голову Дніпро ОДА Валентина Резніченка та голову Дніпропетровської обласної ради Миколу Лукашука.

Валентин Резніченко констатував, що ніч і ранок в області були тривожними через ворожі обстріли двох населених пунктів на межі з Херсонщиною. Є руйнування. На щастя, обійшлося без жертв.

За словами голови ОДА, ворожі війська на Дніпропетровщину не зайшли. Ситуація в області напружена, але контрольована.

reznichenko 1366x768 1

Дякуємо нашим Збройним силам, теробороні, Нацгвардії та поліції. Ми переможемо!  Все буде Україна! – резюмував Валентин Резніченко.

Микола Лукашук уточнив, що сьогодні вранці з території Херсонської області орки знову обстріляли околиці Зеленодольська і сільську місцевість. Жертв, постраждалих немає.

За його словами, всі напрямки – Донецький, Харківський, Запорізький, Херсонський, Кропивницький – залишаються під повним контролем Збройних сил України. Оборона області посилена. Військова адміністрація, штаб оборони області, наші військові все контролюють, знають про наміри ворога і не віддадуть жодного клаптика нашої землі.

5 7

Тому зберігаємо спокій, тримаємо стрій, працюємо задля держави і нашої Перемоги, – закликав голова облради.

Окупанти обстріляли Зеленодольськ на Дніпропетровщині увечері 21 березня

Ситуація у Нікополі 22 березня станом на ранок: звернення Олександра Саюка

Зеленодольск і околиці знову обстріляли «Градами» в ніч на 22 березня

To Top