На Дніпропетровщині розшукують водія авто, який скоїв ДТП і втік, залишивши пасажира у тяжкому стані.
Про це Nikopolnews інформує з посиланням на поліцію.
У Павлоградському районі правоохоронці встановлюють місцеперебування водія, причетного до ДТП з тяжкими наслідками
Аварія сталася 13 лютого близько 23:10 на автодорозі сполученням с. Новов’язівка – с. Водяне Павлоградського району. Внаслідок ДТП пасажир отримав тяжкі тілесні ушкодження та наразі перебуває в реанімаційному відділенні.
Попередньо встановлено, що 34-річний водій автомобіля Ford Focus, державний номер АВ6875НТ, під час руху не обрав безпечної швидкості на заокругленій ділянці дороги, не впорався з керуванням та допустив виїзд транспортного засобу за межі проїзної частини ліворуч відносно напрямку руху. Після скоєння ДТП чоловік залишив місце події.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України.
На Дніпропетровщині розшукують водія

Поліцейські звертаються до громадян: якщо вам відома будь-яка інформація про обставини ДТП або місцеперебування водія, просимо повідомити до Павлоградського районного відділу поліції за телефонами: 066-974-81-72, 066-283-53-06 або 102.
Ще новини Дніпропетровщини: Навмисно приїхав у Нікополь, щоб обкрадати будинки: як суд покарав «гастролера-рецидивіста»




