Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
290
290

Продав хлопчику стартовий пакет, а потім розбещував його по відеозв’язку – судитимуть мешканця Дніпра

Продав хлопчику стартовий пакет, а потім розбещував його по відеозв’язку – судитимуть мешканця Дніпра

За педофілію судитимуть мешканця Дніпра, який розбещував малолітнього хлопчика по відеозв’язку, повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура, передає Nikopolnews.

Ювенальні прокурори Дніпропетровської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно чоловіка за фактами розбещення дитини та одержання доступу до дитячої порнографії, її зберігання без мети збуту (ч. 2 ст. 156, ч. 1 ст. 301-1 КК України).

Судитимуть мешканця Дніпра, який працював у магазині

https://t.me/dnipr_gp_gov_ua/2006

Розслідуванням встановлено, що обвинувачений, працюючи у магазині мобільного зв’язку, продав малолітньому хлопчику стартовий пакет та налаштував програму для відеоконференцій на його телефоні.

Маючи номер телефону дитини, чоловік почав спілкування з ним та надіслав у месенджері посилання на відеорозмову.

Користуючись малолітнім віком потерпілого, він запропонував дитині за гроші вийти на відеозв’язок оголеним, тим самим здійснивши розбещення малолітнього.

Під час обшуку за місцем проживання обвинуваченого правоохоронці виявили файли дитячої порнографії на його персональному комп’ютері.

Ще новини Дніпропетровщини: На Дніпропетровщині чоловік заліз на вежу мобільного зв’язку і хотів стрибнути – його врятувала поліцейська

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×