[:ru]Срок за комментарий в соцсети получил житель Днепропетровщины[:ua]Термін за коментарі у соцмережі отримав мешканець Дніпропетровщини[:]

[:ru]Городской суд Желтых Вод приговорил Николая Мельника к четырем годам условного лишения свободы с испытательным сроком — один год. Его признали виновным в посягательстве на территориальную целостность и неприкосновенность Украины. Об этом сообщает Телеканал D1, ссылаясь на решение суда, передает Nikopolnews.

СБУ открыла уголовное производство 30 марта. Следователи установили, что мужчина зарегистрировался в соцсети «Вконтакте» в начале 2014 года.

На странице сообщества в социальной сети житель Желтых Вод оставлял комментарии с призывами «возвращаться в состав России».

Высказывания Мельника прошли судебную лингвистическую экспертизу. В ее выводах отметили, что в них содержатся призывы к пользователям интернета, в частности жителям Днепра, «подняться и бороться против оккупации Киева, избрать путь Донецка, который вместе с Луганском на полпути к России и ждут других». Всего в суде представили четыре комментария.

18 мая Мельник и представитель прокуратуры заключили сделку. Обвиняемый полностью признал свою вину и раскаялся.

Кстати, недавно “NikopolNews” писал:

На Дніпропетровщині хотіли відновити СРСР[:ua]Міський суд Жовтих Вод засудив Миколу Мельника до чотирьох років умовного позбавлення волі з випробувальним терміном — один рік. Його визнали винним у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України. Про це повідомляє Телеканал D1, посилаючись на рішення суду, передає Nikopolnews.

СБУ відкрила кримінальне виробництво 30 березня. Слідчі встановили, що чоловік зареєструвався в соцмережі «Вконтакте» на початку 2014 року.

На сторінці спільноти у соціальній мережі житель Жовтих Вод залишав коментарі із закликами «повертатися до складу Росії».

Висловлювання Мельника пройшли судову лінгвістичну експертизу. В її висновках зазначили, що в них містяться заклики до користувачів інтернету, зокрема жителів Дніпра, «піднятися і боротися проти окупації Києва, обрати шлях Донецька, який разом з Луганськом на півдорозі до Росії і чекають інших». Всього в суді представили чотири коментарі.

18 травня Мельник і представник прокуратури уклали угоду. Обвинувачений повністю визнав свою провину і розкаявся.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

На Дніпропетровщині хотіли відновити СРСР[:]

To Top