Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
521
521

У Дніпрі до 15 років ув’язнення засуджено координатора розвідгрупи генштабу зс рф

У Дніпрі до 15 років ув’язнення засуджено координатора розвідгрупи генштабу зс рф

У Дніпрі до 15 років ув’язнення засуджено ворожого агента. Про це повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура, передає Nikopolnews. Координатор розвідгрупи генштабу зс рф збирав дані про стратегічні і військові об’єкти

За публічного обвинувачення прокурорів Дніпропетровської обласної прокуратури суд визнав винним одного із учасників розвідувальної мережі головного управління генерального штабу зс рф у державній зраді  за попередньою змовою групою осіб та придбанні, зберіганні вибухового пристрою без передбаченого законом дозволу (ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 111, ч. 1 ст. 263 КК України).

Йому призначено покарання у вигляді 15 років позбавлення волі із конфіскацією майна.

Прокурори у суді довели, що обвинувачений – координатор розвідувальної групи у м. Дніпро, чиї дії курував лідер проросійської радикальної громадської організації «SERB».

У Дніпрі до 15 років ув’язнення засуджено ворожого координатора розвідгрупи генштабу зс рф

З початку повномасштабного вторгнення рф на територію України обвинувачений отримував завдання від російського куратора та координував дії співучасників групи.

Вони добровільно погодились надавати інформацію про місця розташування об’єктів енергетичної та критичної інфраструктури м. Дніпра.

Також збирали відомості щодо місць дислокації сил ППО, штабів Сил Оборони України, підприємств оборонно-промислового комплексу, транспортних шляхів, військових частин, блокпостів, переміщення військової техніки та особового складу ЗСУ.

Всю зібрану інформацію фігурант надавав представнику держави-агресора з географічними координатами через один із месенджерів.

У Дніпрі до 15 років ув’язнення засуджено ворожого координатора розвідгрупи генштабу зс рф

У подальшому вона передавалась до генерального штабу зс рф та використовувалась для планування повторних ракетних ударів по місту та області.

Також агент повідомляв про наслідки ракетних обстрілів по місту та області.

Під час обшуку правоохоронці вилучили  мобільні телефони з доказами листування з генштабом зс рф та радіокерованим саморобним вибуховим пристроєм придатним для здійснення вибуху.

У Дніпрі до 15 років ув’язнення засуджено ворожого координатора розвідгрупи генштабу зс рф

Обвинуваченого та ще шістьох учасників розвідувальної групи генштабу зс рф було затримано у січні 2023 року у ході спецоперації.

Ще новини Дніпропетровщини: У Дніпрі затримали ворожого агента, який працював під прикриттям волонтерського фонду

To Top
Ще новини ⬇
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×