У Дніпрі притулок для тварин під загрозою закриття

Нерадісні тенденції… Через загальне погіршення рівня життя в країні, в першу чергу, страждають найслабші: люди з важкими захворюваннями або інвалідністю, старенькі, багатодітні сім’ї. А також бездомні тварини.

Коли матеріальне становище більшості, м’яко кажучи, залишає бажати кращого (а ми повідомляли раніше, що 81% жителів Дніпропетровщини вважають себе бідними), брати участь в благодійності просто немає можливості. І найслабші опиняються за бортом – адже у держави на них теж немає коштів.

Nikopolnews багато разів публікував прохання про допомогу нікопольському притулку для тварин «Шанс на життя». А директор однойменного благодійного фонду Олена Омельченко постійно повідомляла, що за лікування і харчування бездомних тварин накопичуються величезні борги. Вона просила про допомогу, і люди допомагали, чим могли. Але борги не закінчувалися. Як і бездомні тварини.

А нещодавно Олена повідомила, що з 1 вересня закриває благодійний фонд «Шанс на життя», і що на базі пункту стерилізації в Нікополі більше не будуть тримати бездомних собак (серед яких багато хворих, травмованих, старих). Тут місто буде виключно проводити стерилізацію з подальшим відправленням тварин у місця їх проживання. Точної причини такого рішення волонтера ми не знаємо, але з того, що озвучувалося в мережі: це і скорочення фінансування місцевою владою, і інтриги недоброзичливців навколо притулку, і, звичайно ж, дефіцит коштів.

У зв’язку з цим Олена просить всіх, хто хоче завести собаку, взяти її в притулку. Щоб вже звиклі до турботи тварини не опинилися на вулиці.

Ось і в Дніпрі під загрозою закриття опинився притулок для тварин. Про це пише видання «Вісті Придніпров’я». Мова йде про притулок Dniproanimals. Причина – великі борги.

«Я намагалася ставиться до ситуації з гумором, намагалася підходити до питання філософськи, сподівалася, що наша проблема носить тимчасовий характер, але зараз вже просто розпач, — розповідає волонтер притулку Капінус Інеса. — Притулок остаточно потонув у боргах, а тварини все прибувають і прибувають».

«Ми змушені знову і знову просити допомоги для наших підопічних, — каже Інеса. — Ми взяли за них відповідальність раніше і тепер зобов’язані знайти кошти, щоб долікувати та забезпечити належний догляд. Ці хвостики не винні, що народилися на вулиці, були зраджені людьми, викинуті старими і хворими в посадки і під під’їзди».

«Поки ми не можемо брати нових тварин, допомоги стало значно менше і нам не вдається оплачувати лікування тих тварин, які вже раніше потрапили під нашу опіку. Немає строковиків і зборів немає, на закриття боргів переводять тільки найбільш усвідомлені і чуйні друзі притулку, спасибі вам», — каже волонтер.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Дніпрі померла відома журналістка, молода мама Алла Лаврентьєва

У Дніпрі в «швидкій» померла дитина: не вистачило 2-х хвилин – ЗМІ

У Дніпрі батько на авто збив сіна на мопеді

To Top