У Дніпрі завтра пройдуть масштабні антитерористичні навчання

У Дніпрі Служба безпеки України проведе масштабні антитерористичні навчання. Вони заплановані на завтра, 28 квітня, передає Nikopolnews, посилаючись на Управління СБУ у Дніпропетровській області.

28 квітня Антитерористичний центр при Управлінні Служби безпеки України у Дніпропетровській області проводитиме планові контрдиверсійні навчання на об’єктах критичної інфраструктури міста. СБУ перевірятиме потенційно уразливі у терористичному плані об’єкти транспортного комплексу та спецпідприємство підвищеного рівня небезпеки.

Тренування відбуватимуться в умовах максимально наближених до реальних із залученням спецтехніки. Основним завданням навчань є відпрацювання алгоритму взаємодії суб’єктів антитерористичної діяльності для реагування на загрози терористичного й диверсійного характеру, і перевірка рівня захищеності потенційно вразливих об’єктів.

У заходах візьмуть участь підрозділи СБУ, Національної поліції, Національної гвардії, Державної служби з надзвичайних ситуацій, а також представники органів державної влади та підприємств різних галузей.

Під час тренувань в окремих районах можливе тимчасове запровадження особливого режиму, у тому числі обмеження або заборона руху транспортних засобів і пішоходів, перевірка документів, огляд особистих речей та автомобілів тощо. У зв’язку з цим СБУ просить громадян мати при собі документи, що посвідчують особу.

Тренування проходитимуть у суворій відповідності до вимог чинного законодавства України та з безумовним дотриманням прав і свобод людини.

Принагідно СБУ закликає громадян бути пильними.

У разі потрапляння у поле зору осіб, які проявляють підвищений інтерес до об’єктів критичної інфраструктури, військових об’єктів, будівель органів влади і управління, а також підозрілих транспортних засобів, предметів чи засобів ураження поблизу стратегічних об’єктів, громадян просять невідкладно повідомляти до Управління СБУ у Дніпропетровській області за телефоном (056) 744-85-19 або на електронну пошту usbu_dnp@ssu.gov.ua.

СБУ також просить громадян зберігати спокій, із розумінням поставитися до певних незручностей та дотримуватися правил особистої безпеки.

To Top