5 /5
Based on 5 ratings
100%

Купити квартиру в Дніпрі

885
885

Великий уламок застряг у серці – у лікарні Дніпра врятували життя бійцю

У лікарні Дніпра врятували життя бійцю, у серці якого внаслідок поранення застряг великий уламок. Про це повідомляє Дніпропетровський обласний клінічний центр діагностики та лікування, де знаходиться Захисник, передає Nikopolnews.

Завдяки високотехнологічному обладнанню та майстерності кардіохірургів вдалося успішно дістати осколок.

Фахівці Дніпропетровського обласного клінічного центру діагностики та лікування зробили складну операцію на серці та врятували життя 48-річному воїну.

Захисника госпіталізували з множинними пораненнями та великим уламком, що застряг у правому шлуночку серця, – пишуть медики

Великий уламок застряг у серці – у лікарні Дніпра врятували життя бійцю

За їхніми словами, після проведення комп’ютерної томографії кардіохірургам було недостатньо даних про місце розташування уламка.

Фахівці зазначають, що тільки завдяки високотехнологічному ангіографічному обладнанню, майстерності та досвіду кардіохірургів вдалося успішно дістати уламок.

Великий уламок застряг у серці – у лікарні Дніпра врятували життя бійцю

За словами лікарів, наразі життю воїна нічого не загрожує, він проходитиме реабілітацію. До речі, операцію Захиснику зробили у День його народження. І це дуже символічно, адже лікарі вдруге подарували йому в цей день життя.

Ще новини Дніпропетровщини: Як виглядає квартира у Дніпрі, куди влучив уламок російської ракети (відео)

Корисні посилання дивіться нижче

НСН у Телеграм

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×