У місті на Дніпропетровщині завтра можуть ввести надзвичайний стан

Вже завтра в Синельниковому на Дніпропетровщині можуть ввести надзвичайний стан, якщо не буде відновлено водопостачання. Про це заявив міський голова Дмитро Зражевський, передає Nikopolnews, посилаючись на Телеграм-канал Дніпро обласний.

Нагадаємо, в Синельниково, а також в Павлограді, Першотравенську та Тернівці вже третій день немає води. Через борги водоканалів цих міст перед «Дніпро- Західний Донбас» вони були відключені від водопостачання.

У свою чергу, від поточних боргів відхрещуються всі водоканали і звітують про майже 100% сплати.  Борги, які є  – склалися раніше, до того ж на них ще й нараховують штрафи.

В обласній раді заявляють, що міста можуть самотужки справитися із цією ситуацією, допомоги чекає лише Синельниківський водоканал, який знаходиться в керуванні облради.

По ситуації в містах: В Першотравенську і Тернівці почали поставляти резервну воду, шахти стали заручниками ситуації і також сидять без води,  люди у відчаї, в Синельниковому на завтра планується мітинг мешканців.

В Синельниково школи переведені на дистанційне навчання, в садочках працюють лише чергові групи. В них забезпечений підвіз технічної і питної води.

Мешканці міста запасаються технічною водою з фонтанів, а також радіють, що вчора йшов дощ і можна було набрати води з дощових труб.  В соціальних мережах відключення води називають шантажем.

Борг Синельниківського водоканалу перед ДЗД становить 20 млн грн. Керівництво підприємства подало заявку на фінансову підтримку  до обласної ради і сподівається на допомогу.

За кращим сценарієм централізовану воду очікують в суботу.

To Top