Січеславська

Уродженець Дніпропетровщини, що воював за окупанта, здався в полон (відео)

Уродженець Дніпропетровщини, що воював за окупанта, здався в полон (відео)

Уродженець Дніпропетровщини Ігор Руденко, який зрадив Україну ще 8 років тому, а тепер прийшов на нашу землю разом з армією окупанта, здався у полон. СБУ оприлюднила відео його допиту, передає Nikopolnews.

Ігор Руденко – уродженець села Водяне Широківського району Дніпропетровської області. Військову спеціальність здобув у Полтавському воєнному інституті зв’язку. Жив у Криму, і зрадив Україну 8 років тому.

А зараз рашисти влаштували йому тест на вірність: «вбий свого родича».

Але зрадник його не склав. В останню мить чоловік згадав, що у нього «…в Миколаєві – рідний племінник, у Харкові – рідні тітка та дядько, три брати та сестра». Ось і здався в полон.

Тепер шкодує за тим, що загарбники зробили з Харковом. Говорить на суржику.

“Прибули до Нової Каховки, поставили 6 гаубиць… 2 не стріляли (на прикритті були), а 4 підняли вверх. Коли давали команду….то вони стріляли вверх десь 3-4- кілометри, і казали “це на окраїні міста, села”… потім, коли здався виявилось, це були житлові будинки.
Нам говорили не правду. Хлопці, заряджали, вони не знали, куди стріляють….
Я, конєшно, вибачаюсь перед народом України, перед усіма жителями, шо таке сталось. У мене нема слів і виправдання. Я не виправдовуюсь. Біль всередині. І тут я зрадник, і там я зрадник.
Є родичі в Україні, в Миколаєві, є у Харкові тітка і дядько, і три двоюрідні брата і сестра двоюрідна. Я дуже переживаю за них” – розповідає Ігор Руденко на відео.

Уродженець Дніпропетровщини, що воював за окупанта, здався в полон: відео

26-річний уродженець Марганця загинув на війні з росією (фото)

22-річний уродженець Марганця загинув на війні з росією (фото)

Депутати Дніпропетровщини отримують від окупантів пропозиції про співпрацю

 

To Top