У 2021 році на Дніпропетровщині відремонтують вдвічі більше доріг, ніж торік

У 2021 році на Дніпропетровщині планують збудувати та відремонтувати 387 км державних трас. Це в понад 2 рази більше, ніж минулоріч. Плани озвучили під час форуму «Україна 30. Інфраструктура», повідомляє Nikopolnews, посилаючись на Дніпропетровську обласну державну адміністрацію.

Голова Укравтодору Олександр Кубраков зазначив, що до кінця року 37% загальнодержавних доріг країни приведуть до ладу. Показник враховує шляхи, оновлені торік, і заплановане на 2021-й.

«За два роки ми зробимо те, що не вдалося зробити за попередні 10», – підкреслив він.

Олександр Кубраков додав, що на 2021 рік запланували будівництво та реконструкцію 4,5 тис км державних доріг. Але у квітні цифру можуть скоригувати, додавши ще 2 тис км шляхів.

«Дніпропетровська область – в лідерах дорожнього будівництва. В регіоні  втілюють один із наймасштабніших проєктів за роки незалежності України – «з нуля» зводять трасу на Київ», – розповів заступник голови Дніпропетровської ОДА Максим Беспальчук.

У 2020-му на Дніпропетровщині збудували та відремонтували 164 км доріг. Цьогоріч за програмою «Велике будівництво» планують звести та оновити 387 км державних доріг.

Нагадаємо, у 2021 році обіцяють відремонтувати трасу Нікополь-Кривий Ріг, використовуючи шлакові матеріали.

Кому и на что выделят деньги из областного бюджета в 2021 году

To Top