У Дніпрі касир без обох ніг і руки завжди усміхається покупцям і радіє життю (відео)

У Дніпрі завжди усміхнений касир з інвалідністю полонив покупців. У чоловіка немає обох ніг і руки, але це не заважає йому працювати і радіти життю. Про нього Nikopolnews розповідає, посилаючись на glavcom.ua.

Чоловік пересувається на протезах і живе у гуртожитку. Свої обов’язки на роботі виконує швидко і якісно.

Про усміхненого і приємного касира розповіла дніпровська блогерка Alex Fil.

«Знайомтеся, касир Павло. Працює у «Варусі» в Террі на 12 кварталі. У Павла однієї руки немає до ліктя, а на другий два пальця. І він працює касиром! Тому хочу сказати спасибі компанії супермаркету, яка працевлаштовує таких людей, ви даєте шанс! Хочу, щоб кожен брав приклад з Павла. Як важливо вірити в себе, свої сили, не здаватися, адже для кожного є своє місце в цьому світі. І дуже хочу побажати іншим працівникам сфери обслуговування бути такими ж життєрадісними, привітними, вихованими і так само швидко працювати, як Павло», – написала блогерка.

Під публікацією дівчини користувачі розповіли, що Павло також немає ніг. Він пересувається на протезах і живе у гуртожитку.

Паша – прекрасна людина, дуже рада що у нього є можливість працювати.

Хороша людина, мотиватор і приклад.

Ще один доказ того, що «хто хоче – шукає можливості, хто не хоче – шукає відмазки«. І камінь в город тих – хто говорить, що він не може знайти роботу, не хоче – так, не може – ні.

Паша справжня знаменитість в Дніпрі! Він, до речі, колись брав участь в шоу «Половинки» на Новому каналі та ще багато де. Мега активна і позитивна людина.

Раніше сам Павло Мишев розповідав, що у Дніпрі йому важко було працювати касиром, через 13-годинний робочий день.

«Там був 13-годинний робочий день з короткою перервою. За таким графіком у людей з інвалідністю починаються мігрень і біль у хребті. Зараз я влаштувався на іншу роботу. Роботодавець увійшов в моє становище: я працюю 6 годин, після – 2-годинна перерва. Однак, мені пощастило. Подібна ситуація скоріше виключення із загальної картини», – сказав Павло Мишев.

До речі, Павло – це той самий дніпрянин, який у 2018 році власноруч зробив спеціальний пандус біля свого будинку, щоб не пошкодити недешеву техніку, що забезпечує його пересування по місту. Про це писали місцеві ЗМІ.

Відро води, 2 відра піску, 1,5 відра щебеню і цемент. Тепер мені дуже зручно. Я скинув у соцмережах фото того, що зробив своїми руками і вирівняв звичайною палицею, навіть без шпателя, — розповідав Павло.

Чоловік додавав, що готовий показати майстер-клас чиновників, до яких неодноразово звертався за допомогою. Але отримував відповідь, що грошей на обладнання пандусів у бюджеті немає. А без них, наполягав Павло, людям з обмеженими можливостями жити просто неможливо. Бордюри не рятують.

To Top