В Дніпрі після Covid-19 помер двійник Леніна, легендарний фотограф (фото)

У Дніпрі від ускладнень коронавірусу помер легендарний фотограф Юрій Боловін, якого багато хто в місті знав, любив, поважав і якого називали двійником Леніна за зовнішню схожість з вождем пролетаріату. Про його смерть повідомили у Фейсбуці, передає Nikopolnews, посилаючись на Горсовет

Проклятий Ковид. Не стало Юрія Боловіна… Людини, яка понад п’ятдесят років присвятила фотожурналістиці. Він був професіоналом репортажу. Людиною відкритою і прямою, з величезним почуттям гумору. Його 5 разів виключали з КПРС і знову приймали. Його виганяли в двері, а він залазив у вікно…. Народився в блокадному Ленінграді, де отримав статус блокадника. Був членом НСЖУ. Багато хто знав його як двійника Леніна. Всього трохи більше місяця Юрій Петрович не дожив до свого 82-річчя. Важко говорити про нього в минулому часі… Царство Небесне тобі, Петрович… – написав у Фейсбуці Сергій Ісаєв.

 

З 16 лютого Юрій Боловін перебував у реанімації лікарні Мечникова з важкою формою коронавірусу. Covid вдалося перемогти, але хвороба серйозно підірвала імунну систему.

Вірус спровокував цукровий діабет, була підозра на лімфолейкоз, постійно потрібна була киснева підтримка. Кошти на лікування улюбленому фотографу журналісти і просто небайдужі люди збирали всім миром. Але подолати наслідки коронавірусу не вдалося. Серце Юрія Петровича зупинилося на 82-му році життя, всього за місяць до його дня народження.

Не стало нашого папки! Немає слів, які можуть висловити горе і біль. Завжди будемо пам’ятати його, як неординарного, харизматичного, трохи навіженого і ексцентричного, але від цього ще більш коханого, дорогого. Папка, ти справжній, ти чолов’яга! Спасибі тобі за все! Люди – Ви великі і неймовірні! Дякую за допомогу, участь, чуйність і теплі слова. Все передала, сльози вдячності! Ми боролися як могли, але на жаль… Прощання відбудеться 26.03 2021, за адресою с. Підгорднє, вул. Севастопольська 48, з 10 до 12 ранку. Приходьте…. Він так любив бути в центрі уваги, – написала на своїй сторінці Юрія Боловина, донька покійного.

To Top