5 /5
Based on 5 ratings
100%
999
Січеславська
999

Як пройшла ніч 5 травня на Дніпропетровщині, і ситуація станом на ранок

Ніч з затяжною тривогою, але все нормально – як пройшла ніч на Дніпропетровщині 17 травня

Як пройшла ніч 5 травня на Дніпропетровщині, і якою є ситуація станом на ранок, розповіли очільники області Валентин Резніченко і Микола Лукашук, передає Nikopolnews.

За словами начальника Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентина Резніченка, ніч 5 травня пройшла більш-менш спокійна. З однією тривогою. Зараз все нормально.

Голова облради Микола Лукашук теж запевнив, що станом на цю хвилину в області все спокійно. Сьогоднішня ніч на всій території Дніпропетровщини пройшла мирно. В тому числі в Синельниківському та Криворізькому районах.

Наразі ситуація на Херсонському, Миколаївському, Донецькому, Харківському напрямках під повним контролем ЗСУ.

Лукашук також розповів, що після вчорашнього обстрілу Великомихайлівської громади, внаслідок якого було частково пошкоджено 25 житлових будинків, будівлю школи, дитсадка, сільського клубу та магазину, надвечір ворог випустив ще дві ракети по Дніпру.

Одна влучила в об‘єкт транспортної інфраструктури, пошкодивши контактну мережу. Другу ракету вдалося збити нашим силам ППО. В обох випадках минулося без загиблих та постраждалих.

Днями дві громади області було включено до переліку територій, які постраждали внаслідок бойових дій: це Широківська та Зеленодольська ТГ у Криворізькому районі. Нині ж ворог почав дедалі частіше обстрілювати і територію Синельниківського району. З огляду на це обласна рада планує подати клопотання, щоб внести до цього переліку територій Покровську, Великомихайлівську та інші громади Синельниківського району, які межують із зоною бойових дій. Це дасть змогу тим мешканцям громад, які хочуть виїхати, отримати статус ВПО та оформити виплати від держави.

Як пройшла ніч 4 травня на Дніпропетровщині і про наслідки вчорашніх обстрілів, розповіли очільники області

Ситуація у Нікополі 5 травня станом на ранок: звернення Олександра Саюка

To Top