719
Січеславська
719

Як пройшов день 19 квітня на Дніпропетровщині і яка ситуація в області

621ce1bd03222

Як пройшов день 19 квітня на Дніпропетровщині і яка ситуація у різних її районах, розповів голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук, передає Nikopolnews.

Станом на вечір, за словами Миколи Лукашука, на Дніпропетровщині все спокійно. Після нічного ворожого обстрілу Криворізького району повторних атак протягом дня не зафіксовано.

Маємо розуміти, що розпочалася друга фаза війни. Ворог використовуватиме всі можливі варіанти тиску, в тому числі – психологічного. Знову почнеться поширення численних фейків, інформаційних вкидів, відверто неправдивих даних. Тому нагадую про інформаційну гігієну і закликаю громадян довіряти виключно офіційним джерелам: повідомленням обласної військової адміністрації, обласної ради, даним Генштабу, Офісу Президента, – сказав Микола Лукашук.

Він закликав пам’ятати, що війна триває. Окупанти й надалі вдаватимуться до обстрілів та провокацій.

Яка ситуації по Дніпропетровській області

Криворізький район. Ворог намагається вийти на адміністративні кордони Херсонської області. На цьому напрямку ЗСУ відганяють орків вглиб Херсонщини. Тож у відповідь ті обстрілюють і наших захисників, і населені пункти як в Херсонській області, так і околиці Криворізького району.

Павлоградський, Синельниківський райони – межують із Харківською, Донецькою, Запорізькою областями. Найбільш гарячі напрямки сьогодні. Але вони повністю контролюються потужними, досвідченими кадровими військовими, які стоять на захисті країни вже понад 8 років. Наш спокій там оберігають найбільш боєздатні підрозділи.

Дніпропетровщина тримає свій фронт, допомагає іншим регіонам, нашим військовим, переселенцям. В області створено запас продуктів, медикаментів, вся інфраструктура працює. Обласна військова адміністрація, обласна рада, органи місцевого самоврядування – ми всі працюють як одне ціле задля Перемоги.

Я прошу мешканців регіону не розслаблятися, реагувати на сигнали повітряної тривоги, але разом із тим зберігати спокій. Вірте в Президента, вірте в ЗСУ. Жодного клаптика нашої землі окупантам ніхто не віддасть, – запевнив Микола Лукашук.

Ворог обстріляв блокпост і околиці селища на Дніпропетровщині – як пройшов день 16 квітня в регіоні

Ворог обстріляв околиці Дніпропетровщини 15 квітня – Микола Лукашук про те, як минув день

Три населені пункти Дніпропетровщини потрапили під ворожий обстріл в ніч на 19 квітня

To Top