5 /5
Based on 5 ratings
100%
525
Січеславська
525

Як пройшов день 8 травня на Дніпропетровщині, розповів Микола Лукашук

«Без прильотів» - як пройшов день 16 травня на Дніпропетровщині, розповів Микола Лукашук

Як пройшов день 8 травня на Дніпропетровщині, розповів голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук, передає Nikopolnews.

Микола Лукашук запевнив, що наразі російських окупаційних військ на території Дніпропетровщини немає. Попри сигнали тривоги, які вмикалися кілька разів, в області сьогодні «прильотів» не зафіксовано.

На жаль, маємо трагічну звістку з Синельниківського району: там внаслідок вибуху боєприпасу від касетного снаряду загинув хлопчик. Дитина знайшла небезпечний предмет і принесла його додому. Вибухівка здетонувала, від отриманих травм хлопчик загину, – сказав голова облради.

Він закликав громалян:

Розкажіть своїм дітям про небезпеку, яку несуть боєприпаси. Поясніть малечі, що до рук брати нічого не можна. Якщо ви самі знайшли вибухівку – телефонуйте до ДСНС та до поліції. Не випробовуйте свою вдачу, не думайте, що з вами трагедії не станеться. Протягом сімдесяти чотирьох днів війни ворог неодноразово обстрілював Криворізький та Синельниківський райони, які межують із зоною бойових дій. Нині тамтешні землі засіяні касетними боєприпасами. Рятувальники розміновують території, але це справа не одного дня. До того ж обстріли можуть повторюватися. Тож легковажність може коштувати життя.

Як пройшла ніч 8 квітня на Дніпропетровщині

 

To Top