З Дніпропетровщини йдуть інвестори

В Дніпропетровську область стали менше інвестувати, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на d1.ua.

Дані про скорочення капітальних інвестицій в Дніпропетровщину опублікувало Міністерство розвитку громад і територій України.

Міністерство розвитку громад і територій проаналізував соціально–економічний розвиток регіонів України за перші три місяці 2021 року. Відомство прийшло до висновку, що порівняно з минулим роком за січень – березень 2021-го капітальні інвестиції в Дніпропетровську область скоротилися на 19.7%. Капітальні інвестиції скоротилися у 16 із 25 регіонів України.

За обсягом скорочення Дніпропетровщина потрапила в ТОП–7.

У той же час наш регіон залишається привабливим для прямих інвестицій. У 2020 році інвестори вклали в Дніпропетровську область 11.9% від усіх грошей, що вкладалися в Україну. Більше тільки вклалися в Київ – 44.5%.

Довідка:

Капітальні інвестиції – це інвестиції у придбання або виготовлення власними силами для власного використання матеріальних та нематеріальних активів.

Прямі інвестиції – це господарські операції, які передбачають придбання основних фондів, нематеріальних активів, корпоративних прав та цінних паперів в обмін на кошти або майно. І при цьому передбачається безпосередня участь інвестора у виборі об’єкта інвестування, а також в процесі вкладення капіталу.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Ремонт траси Кривий-Ріг-Нікополь-Марганець обійдеться майже в 7 мільярдів: оголошено тендер (відео)

To Top