Зеленський відвідав об’єкти “Великого будівництва” на Дніпропетровщині

Як повідомляв раніше Nikopolnews, сьогодні, 8 червня, президент України Володимир Зеленський відвідав Дніпропетровщину. На рейсовому літаку він прибув у своє рідне місто Кривий Ріг, а далі в ході візиту оглянув об’єкти «Великого будівництва» в регіоні. Про це повідомляє видання d1.ua, посилаючись Офіс президента України.

На самому початку візиту Володимир Зеленський оглянув реконструкцію аеропорту в Кривому Розі. Тут запланована реконструкція злітно–посадкової смуги із заміною інженерного та світлового обладнання, ремонт перонів, установка нового навігаційного та метеорологічного обладнання та ремонт будівлі терміналу. Відновлення аеропорту планують завершити до жовтня 2022 року. Вартість проекту складає 1 мільярд 290 мільйонів гривень. Після завершення робіт аеропорт зможе обслуговувати 400 пасажирів на годину.

«Треба реалізувати ці плани і провести реконструкцію аеропорту», – заявив Володимир Зеленський.

Далі президент ознайомився з реконструкцією спортивних об’єктів у Кривому Розі. Першим був стадіон «Металург». Роботи тут почалися в січні 2021 року. Згідно з проектом, планується відремонтувати трибуни спортивної арени, розраховані на 19 тисяч 400 глядачів. Зокрема, будуть замінені сидіння і огорожі між секторами, побудовано нове приміщення для спортивних приміщень та організована робоча зона для представників ЗМІ. Також на стадіоні встановлять нове електронне табло з системою управління, систему турнікетів, внутрішнє і зовнішнє відеоспостереження. Крім того, плануються реконструкція ігрового поля, заміна освітлення та благоустрій території (включаючи реконструкцію проїздів і пішохідних зон, облаштування паркувальних місць, зовнішнього освітлення, огородження території та озеленення). На базі стадіону будуть діяти секції і клуби з футболу, боксу, карате, легкої і важкої атлетики, велоспорту, греко–римської боротьби, скелелазіння, хокею, а також морський клуб. Планується робота ДЮСШ, де зможуть займатися до 2 тисяч дітей. Зараз на стадіоні облаштовують газон. Завершити всі роботи повинні восени 2022 року.

Також триває реконструкція стадіону «Спартак», де базується дитячо–юнацька спортивна школа ФК «Кривбас». Запланований ремонт трибун, на яких зможуть розміститися понад 7 тисяч глядачів, укладання живого газону на футбольному полі та облаштування майданчика для кроссфита. Зараз на стадіоні роблять бігові доріжки. Повинні завершити роботи на об’єкті в листопаді цього року.

Крім того, у Кривому Розі планують збудувати новий басейн. У ньому буде шість доріжок глибиною до двох метрів, зали для тренувань і відпочинку. Також передбачається наявність роздягалень, гардеробу і адміністративних приміщень. Його орієнтовна вартість становить 250 мільйонів гривень. Відкриття басейну заплановано на травень 2023 року.

«Дуже добре, що ці проекти реалізуються. Повинні зробити спорт доступним для громадян»,– сказав президент України.

Після об’єктів у Кривому Розі президент Зеленський відвідав будівництва доріг на Дніпропетровщині. Першим він оглянув ділянку траси «Дніпро – Миколаїв» від Кривого Рогу до Криничек. Там вже закінчуються будівельні роботи. Введення в експлуатацію відновлених ділянок траси запланований до кінця червня. Загальна вартість ремонту дороги становить 2,2 мільярда гривень.

Також Володимир Зеленський ознайомився з ремонтом ділянки автодороги «Знам’янка – Луганськ – Ізварине». На ній буде встановлена система моніторингу стану доріг і умови руху. Вартість робіт становить 2,3 мільярда гривень. Їх завершення планується протягом червня.

«Ми будуємо круті дороги. Повинні продовжувати, адже люди чекають нових і якісних доріг», – підкреслив президент Зеленський.

У Дніпрі президент України побував у спортивному комплексі «Олімпійські резерви» і оглянув новий «Олімпійський дім». В минулому році була введена в експлуатацію крита арена «Олімпійських резервів». В цьому році завершуються будівельні роботи в «Олімпійському домі». А попереду – реконструкція майданчиків для міні-футболу.

«Мені було дуже приємно відвідати комплекс і поспілкуватися зі спортсменами, олімпійськими призерами. Для досягнення результатів і перемог необхідно мати досвідченого тренера. Але не менш важливо, щоб були створені сучасні умови для тренувань. І я радий, що в Дніпрі розвивається такий спортивний центр», – резюмував президент України Володимир Зеленський.

Як відомо, в Нікополі, в рамках «Великого будівництва» зводять з нуля басейн у парку Перемоги. Однак, до нашого міста президент у ході свого візиту на Дніпропетровщину не заїхав.

To Top