5 /5
Based on 5 ratings
100%
24444
Україна
24444

Енергодарці втретє стали живою стіною, аби не пустити ворога у місто (фото, відео)

Енергодарці втретє стали живою стіною, аби не пустити ворога у місто (фото, відео)

Сьогодні увага всього регіону, а, можливо, і всієї України прикута до подій в Енергодарі, де знаходиться найбільша в Європі атомна електростанція. Вже декілька днів російські окупанти намагаються зайти в місто, і вже втретє енергодарці стають живою стіною, не пропускаючи їх.

Тільки сьогодні, 2 березня, було дві спроби: вранці і у другій половині дня. Обидві не вдалися. Про те, що провалилася і друга спроба окупантів наблизитися до АЕС, Nikopolnews повідомляє, посилаючись на міську раду Енергодара.

Уже втретє!!! Енергодар встає щільною стіною на в’їзді до міста, блокуючи вхід окупантам. Тисячі людей прийшли показати, що іх НЕ ПОТРІБНО рятувати. Що вони в СВОЇЙ країні, на своїй землі. Що Енергодар – це Україна!
Результати станом на зараз. Вже вкотре НАПОЛЕГЛИВО рекомендовано непрошеним «гостям» не підходити до міста. Ми стояли і стоїмо на своїй позиції, позиції всього Енергодара!, – йдеться в повідомленні на сторінці міськради.

Енергодарці втретє стали живою стіною, аби не пустити ворога у місто (фото, відео)

Дякую кожному з вас за активну, мужню позицію. Всі повертаємося по домівках, але лишаємося на зв’язку! Адже ми повинні бути і зараз, і надалі  мобілізовані та швидкі на підйом! – сказав міський голова Дмитро Орлов.

Учасник сьогоднішніх подій Олександр Дєвочкін висвітлював у прямому ефірі зустріч окупантів під селом Водяним (неподалік Енергодару).

Трохи раніше він оприлюднив відео переговорів місцевих мешканців у Водяному з російськими окупантами. Росіяни повторювали знову і знову: «Нам нада каЛідор». Але «калідору» їм не дали. І згодом росіяни застосували силу.

Міська рада Енергодару прокоментувала події під Водяним:

Спростовуємо інформацію, яку поширюють в Інтернеті про постраждалих від обстрілів в Енергодарі.
В нашому місті обстрілів не було. Постраждалих немає.
На жаль, сьогодні , близько 15.30 в с. Водяне від гранати окупантів постраждали двоє мирних жителів. Стан одного чоловіка дуже важкий, другий отримав поранення середньої важкості. Люди госпіталізовані до лікарні Кам’янки, йдеться у повідомленні на офіційній сторінці міськради.

Енергодарці не пустили ворога до міста: наступна зустріч о 15:00

Окупанти під Енергодаром, розвернули колону, побачивши місцевих: відео

Рідна для нікопольців 93-тя бригада жене ворога до кордону: ворог тікає пішки

Енергодарці втретє стали живою стіною, аби не пустити ворога у місто (фото, відео) Встановити додаток

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×