Квартири на продаж у Дніпрі

Допомога українцям
885
885

Спочатку провокація і звинувачення ЗСУ, потім заляканий Гроссі: на ЗАЕС знову пройшла ротація МАГАТЕ через ТОТ – Кошарна

ЗАЕС

7 липня на ЗАЕС знову пройшла ротація МАГАТЕ через тимчасово окуповані території та без участі України.

Про це пише Ольга Кошарна у соцмережі «Фейсбук», передає Nikopolnews.

«Сценарій завжди один – спочатку провокація з обстрілами  або атака дронами, потім звинувачення ЗСУ на всіх російських інформресурсах (нагадаю, що уламки дронів або нібито пошкоджену вантажівки експертам місії не показують, як було останній раз), потім заляканий гендиректор МАГАТЕ Р.Гроссі погоджується знову на ротацію через ТОТ, чим порушує норми міжнародного права», – йдеться у повідомленні.

На ЗАЕС знову пройшла ротація МАГАТЕ через ТОТ

504376378 24581891581414314 6406303453604103525 n

За словами Ольги Кошарної, кількість спостерігачів МАГАТЕ знову зменшилася до трьох. Охочих їхати в добровільні заручники агресору важко знайти, навіть за великі гроші.

Наразі немає офіційної заяви МЗС та Офісу Президента щодо вчорашньої ротації МАГАТЕ через ТОТ.

«Перший раз ротацію через ТОТ пробачили Р.Гроссі, пояснюючи її “гуманітарними міркуваннями”. Якщо б це була евакуація, тоді можна було зрозуміти. А погоджуватися на системні ротації через ТОТ, це сприяння порушенню міжнародного права вже з українського боку та заохочення злочинців», зазначила Кошарна.

Вона наголошує, що користі від таких місій немає. Оскільки їх експерти ні на що не впливають і їх кваліфікації не вистачає, щоб оцінити ситуацію ЗАЕС, яку окупована армія рф у березні 2022 року.

Ще новини ЗАЕС: ЗАЕС вийшла з блекауту: лінію живлення відновлено героїчними українськими енергетиками

To Top
Пошук
e-mail
Важливі
Новини
Lite
Отримати допомогу