Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
1442
1442

Окупанти готують ЗАЕС до боїв: зігнали техніку і влаштували стрілянину – ЗМІ

Окупанти готують ЗАЕС до боїв: зігнали техніку і влаштували стрілянину – ЗМІ

Окупанти зігнали військову техніку до ЗАЕС і влаштували стрілянину. Подробиці про те, що відбувається на станції останнім часом, розповідає видання zprz.city, передає Nikopolnews.

Ситуація на ЗАЕС стає дедалі напруженішою, – пишуть журналісти. Окупанти укріплюють станцію та по всім ознакам, готують її до боїв. Так, 7 квітня близько 12-ї години дня росіяни вивантажували дуже велику кількість БК у будівлю адмінкорпусу на території АЕС.

Цього ж дня біля АЕС влаштували полігон, почалася стрілянина/вибухи – весь персонал станції загнали в будівлі й не випускали до того моменту, поки не закінчать тренування.

По всій території станції, на блоках, на ЛБК, на прольотах, на АБК, перед входом у станцію – наставили мішки з піском, станцію огороджують. Пісок возять у бік ОРУ, там і “працюють” посіпаки, наповнюючи мішки піском.

Також окупанти закрили проїзд на першу прохідну, розрили глибокі траншеї, вішаючи локшину на вуха місцевим – кажуть, що іде ремонт.

Машини тепер ставлять під УТЦ (Навчально-тренувальний центр). Автобуси звертають на стоянку, біля посадки та висаджують людей там. Ніби як придумують якісь спецперепустки для проходу.

З 6 квітня і по зараз на станції стоять БТРи/Камази (активно при цьому кажуть, що техніки на станції немає).

Ввечері 6 квітня окупанти у масках вдерлися до одного із приміщень тимчасово окупованої Запорізької АЕС та забрали чотирьох працівників служби фізичного захисту станції. Атомників вивезли в невідомому напрямку, і наразі місце їхнього перебування залишається невідомим.

Показово, що всі четверо вважалися лояльними до окупаційного керівництва ЗАЕС, адже підписали контракти з фейковою АО “Эксплуатирующая организация Запорожской АЭС”. Серед затриманих, зокрема, був і заступник “начальника” служби марк волков, котрий всіляко сприяв незаконній діяльності загарбників.

Так чи інакше, ситуація на ЗАЕС стає дедалі напруженішою: перевірки та пошук “неблагонадійних” посилюються, і навіть співпраця з окупантами не рятує від підвалу чи допитів. Про це у своєму телеграм-каналі повідомив соратник голови Нікопольської РВА.

Раніше на ЗАЕС завезли атомників з росії, але український персонал відмовився їх навчати.

Тепер російські атомники-гастролери не можуть знайти собі місця на станції, оскільки щось робити там вони не можуть через брак і знань, і навичок.

Раніше повідомлялося, що оскільки рашисти постійно перебувають на станції, то там у них і робота, і побут. І це створює додаткові ризики ще й із пожежною безпекою на ЗАЕС.

Так, нещодавно окупанти на станції взялися…  смажити картоплю. Досмажилися до спрацювання протипожежної сигналізації.

А ще окупанти мають проблеми з особистою гігієною. Рашисти готують їжу, сплять і проводять бодай якісь «омовіння», ховаючись в кабінетах та підвалах, наче таргани. А свою символічно випрану білизну вішають просто у виробничих приміщеннях станції.

Ще новини ЗАЕС: Окупанти звозять на ЗАЕС крадені авто

To Top
Ще новини ⬇
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×