5 /5
Based on 5 ratings
100%

Купити квартиру в Дніпрі

544
544

Росіяни втручаються у роботу систем ЗАЕС і зводять незаконні споруди — ДІЯРУ

На ЗАЕС росіяни зводять незаконні споруди і втручаються у роботу систем тепло- та електропостачання, повідомляє Укрінформ, передає Nikopolnews.

Російські загарбники продовжують вести незаконну діяльність на майданчику окупованої Запорізької АЕС. Зокрема, вони втручаються в роботу систем станції та зводять там невідомі споруди.

Про це вчора, 9 березня, під час брифінгу в Медіацентрі Україна-Укрінформ повідомив в.о. голови Державної інспекції ядерного регулювання України Олег Коріков.

Росіяни втручаються у роботу систем ЗАЕС і зводять незаконні споруди — ДІЯРУ

«На ЗАЕС відбувається несанкціонована зміна проектного стану ядерних установок. Окупанти незаконно втручаються в роботу систем теплопостачання та електропостачання і будують невідомі споруди біля резервної електростанції блока №6», – сказав Коріков

За словами керівника ДІЯРУ, внутрішній кризовий центр на майданчику АЕС розкомплектований, там постійно перебувають російські військові, тому він не може виконувати свої функції. Зовнішній кризовий центр, який знаходиться в Запоріжжі, фактично не має зв’язку. Тобто туди не надходить інформація про стан безпеки Запорізької АЕС, оскільки окупанти вивели цю комунікацію з ладу.

«Обсяг завданої шкоди окупацією оцінити поки що нереально, це покаже післядеокупаційна експертиза. Однак зараз про ризик виведення з експлуатації через нанесену окупантами шкоду поки не йдеться. Ми не втратили надію на повернення станції до безпечної експлуатації після деокупації», – зазначив голова Держатомрегулювання

Інші новини ЗАЕС:

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×