5 /5
Based on 5 ratings
100%
969
Україна
969

Рада МАГАТЕ закликає росію негайно вивести війська із ЗАЕС

Рада МАГАТЕ закликає росію негайно вивести війська із ЗАЕС

Рада управителів МАГАТЕ ухвалила резолюцію, яка закликає Росію вивести війська із ЗАЕС та «припинити всі дії» на українських ядерних об’єктах. Про це повідомляє Reuters, передає Nikopolnews.

Документ підтримали 24 із 35 країн, Росія та Китай проголосували проти. В’єтнам, Індія, Кенія, Намібія, Пакистан, Саудівська Аравія та ПАР вирішили утриматися, делегації Бурунді та Лівії не брали участі у голосуванні.

Згідно з текстом резолюції, Рада керуючих МАГАТЕ закликає РФ «припинити всі дії» на ядерних об’єктах в Україні. Крім того, Рада закликає Росію «негайно вивести своїх військовослужбовців та інший персонал з електростанції».

«Рада висловлює серйозне занепокоєння тим, що Російська Федерація не прислухалася до закликів Ради негайно припинити всі дії проти та на ядерних об’єктах в Україні та просить, щоб Російська Федерація негайно це зробила», — йдеться у тексті резолюції.

Це вже третя від початку повномасштабного вторгнення резолюція із таким закликом.

У документі також зазначається, що ситуація на Запорізькій АЕС — критична, а її співробітники працюють під тиском з боку російських військових. Також у ній прямо говориться, що організація закликала Росію негайно вивести свої сили з території станції.

Джерело

Долучитися до обговорення

 

To Top