5 /5
Based on 5 ratings
100%
9416
Україна
9416

«Що тобі тут віджати?» – росіянин з окупованого Енергодара подзвонив своїй дружині (аудіо)

«Що тобі тут віджати?» - росіянин з окупованого Енергодара подзвонив своїй дружині (аудіо)

Росіянин подзвонив з окупованого Енергодара своїй дружині. Їх розмову було перехоплено. Запис потрапив у розпорядження видання Новое время, яке оприлюднило аудіо, передає Nikopolnews.

У перехоплених розмовах росіянин Микола Морозов розповідає дружині про своє відрядження до окупованого Енергодара.

Морозов – цивільний. Розповідає своїй дружині, що всім у побуті забезпечений, вживаючи слово ‘помародерив’

Ось фрагмент цієї розмови.

– У мене все є: два комплекти постільної білизни, посуду купа. Тут люди з’їхали з номера, я у 78-му живу, а 75-й звільнився. Я пішов там помародерив, що мені треба. У мене тепер навіть віник є.

– А тобі він навіщо?

– Ну, не знаю, хай буде, чого. Ну такий: совок та щіточка на паличці. Типу віник. Не знаю, як називається.

– Мітла, щітка.

– Так. Мило, шампуні. У мене все є, туалетний папір, серветки, все-все у мене є.

– Ну молодець.

– Вчора нова зміна заїхала. Сидять там як прибиті. Думали, до казки потрапили. Мовчать. А що думати? Приїхали, зараз відбудуть там якийсь час і поїдуть. Що думати? Вже все.

– У перші дні завжди шок. Люди з автоматами. Коли тобі треба їсти йти до солдатської їдальні. Я свій перший день згадую, я взагалі тоді ох**в А зараз начебто так і має бути. Гірше, коли немає людей із автоматами. А коли вони є, то все спокійно. Такі справи.

Джерела, які передали НВ цей запис, стверджують, що чоловік – співробітник російської державної корпорації Росатом. Нині вдалося з’ясувати особи співрозмовників. В Енергодарі знаходиться Микола Миколайович Морозов, дзвонить він своїй дружині. Обом трохи за 50. Микола Морозов обіцяє незабаром приїхати, повернутися додому в Росію з трофеями і запитує у дружини, що для неї віджати.

– Незабаром приїду з трофеями. Чого тобі тут віджати?

– Мені нічого не треба.

– Тут військово-цивільна адміністрація у місті, заступник голови міста. І ми якраз на машині під’їхали, там стоять три машини на стоянці таксі. Він до сторожа підходить і каже: ‘Чиї машини?’ Той каже, скажімо, Васіни. Ось він каже: ‘Щоб у Васі не було проблем, завтра мені від цих трьох машин ключі та документи’. Я кажу: ‘І що? Все так просто?’ Він каже: ‘Ну звичайно, військовий стан, просто приходять, конфіскують, і все’.

– Ах, нічого собі. Офігіти.

– А чечени всі катаються на джипах також, але без документів. Тут же було 60 тисяч населення, наразі тисяч десять. Багато хто просто машини покидали і все, поїхали. Чечени катаються на цих машинах.

Джерело – НВ

«Яма»: жахливі свідчення про звірства окупантів на ЗАЕС

To Top
Ще новини ⬇