Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
655
Без категорії
655

26-річного військовослужбовця з Дніпропетровщини знайшли застреленим під Маріуполем

військовослужбовця з Дніпропетровщини

Під Маріуполем знайшли застреленим військовослужбовця з Дніпропетровщини, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на спеціалізовану прокуратуру у військовій та оборонній сфері об’єднаних сил. Попередня причина загибелі – самогубство.

Спеціалізована прокуратура об’єднаних сил розслідує факт загибелі військовослужбовця контрактної служби на Донеччині.

12.12.2021 Маріупольською спеціалізованою прокуратурою у військовій та оборонній сфері об’єднаних сил отримано інформацію про виявлення без ознак життя військовослужбовця військової служби за контрактом, 1995 року народження, уродженця с. Семенівка Дніпропетровської області.

На місце події невідкладно виїхав прокурор Маріупольської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері об’єднаних сил, слідчо-оперативна група Волноваського районного відділу поліції Головного управління Нацполіції в Донецькій області, представники військової служби правопорядку, експерти.

Попередньо встановлено, що молодший сержант, старший взводно-опорного пункту однієї з військових частин, покінчив життя самогубством шляхом пострілу в голову з ввіреної йому штатної зброї за місцем несення військової служби.

За фактом загибелі військовослужбовця, Маріупольською спецпрокуратурою у військовій та оборонній сфері об’єднаних сил здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України. Розглядаються також інші версії, у тому числі – умисне вбивство, доведення до самогубства та порушення правил поводження зі зброєю.

Наразі проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії та вживаються вичерпні заходи щодо всебічного, повного та неупередженого дослідження всіх обставин трагічної події.

Розслідування загибелі військовослужбовця здійснюється слідчими Волноваського районного відділу поліції Головного управління Нацполіції в Донецькій області.

Усіх, хто має інформацію щодо уточнення обставин загибелі військовослужбовця з Дніпропетровщини, просять звертатися до Маріупольської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері об’єднаних сил за тел. 066 732 16 91.

У Покрові затримали 19-річного хлопця за озброєний напад на магазин

Ранение гражданского возле Никополя во время учений – подробности и официальная информация

Торгував зброєю по всій Україні: правоохоронці Нікополя викрили злочинця

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×